Kulturní dům

Tip nejen na vánoce

Rubriky: Kulturní dům
/ Daniel Šimek

Pokud stále nevíte, co svým blízkým dát jako vánoční dárek, máme pro vás tip. Co třeba vstupenky na koncerty, hudební vystoupení i divadla, které se …

Tip nejen na vánoce

Pokud stále nevíte, co svým blízkým dát jako vánoční dárek, máme pro vás tip. Co třeba vstupenky na koncerty, hudební vystoupení i divadla, které se v kulturním domě uskuteční počátkem roku 2019. Zakoupit je můžete už teď v Informačním centru i v restauraci K Club.

Mnoho povyku pro nic – Hvězdně obsazené  nastudování Shakespearovy komedie o lásce a milostných útrapách. Hrají: Lucie Benešová, Roman Zach, Karel Heřmánek jr. Vanda Chaloupková, Veronika Žilková, Petr Pospíchal, Martin Zbrožek, Dana Morávková, Kristina Sitková, Zdeněk Dušek, Valéria Vasil´ová.

Kamelot –  Česká hudební legenda z nedalekého Brna. Ke známým písním kapely se mimo jiné řadí „Zachraňte koně“, „Levnej hotel“, „Čas rozchodů“, „Pozor, tunel!“, „Slib“, „Honolulu“ nebo „Island“.

Oskar Petr Band + 5P Luboše Pospíšila – Vzpomínka na Marsyas. Legendy vzpomínají na legendy.

Milostný trojúhelník – Divadelní představení kdy trojice herců vstupuje na jeviště vždy bez předem daného scénáře. Průběh představení tak připomíná chůzi po laně, kde hrozí nebezpečí pádu a zároveň, když se vše daří, máte pocit, že se dotýkáte hvězd.

Sto zvířat a Schodiště – Dvojkoncert na který nezapomeneš, komu SKA tomu SKA :-)

tancirna-2019-2020nkz-odkazy-plesy-2024-bilaszif-leadermedin_logo