Kulturní dům

Tančírna

Tančírna

Taneční večery pro veřejnost v kulturním domě v Novém Městě na Moravě. Pojďme si užít pohodový večer s fajn lidmi, tancem a třeba i vínem…..

S námi tancujte kdy chcete a kdy máte právě chuť tančit
Termíny Tančírny jsou pevné a vždy oficiálně vypsány předem, nicméně vstup do Tančírny se platí vždy až na místě. To vám dává naprostou svobodu výběru, které lekce se zúčastníte a kterou si naopak necháte ujít.V průběhu Tančírny si můžete kdykoli odpočinout, občerstvit se, nebo se vzdálit. Svou osobní aktivitu si u nás řídíte vy sami.Každá Tančírna začíná vždy v 19:00hod a vstupné je 100Kč/osobu.

U nás si každý přijde na své
Tančírna je určená pro kohokoli – studenty a mládež, dospělé i důchodce, začátečníky i pokročilé. V čase od 19:00 do 20:30 probíhá výuka tance a vždy začínáme nejdříve základními kroky pro ty, kteří si potřebují základní krok osvojit či zdokonalit. Po úspěšném zvládnutí základního kroku pokračujeme výukou připravené figury či sestavy figur tak, aby si i pravidelní a zkušenější tanečníci přišli na své. Chcete si na Tančírně zatančit více tanců, než pouze ten plánovaný? My také! Proto vždy od 20:30 pokračuje Tančírna již volným tančením bez výuky. S naším pestrým tanečním playlistem si to vždy užijete a zatančíte si všechny běžné druhy standardních a latinskoamerických tanců a to do té doby, dokud budete moci. Tančírnu končíme většinou až s odchodem posledních tanečníků.

S námi žádnou figuru už nezapomenete
Na konci každé lekce pro vás děláme tzv. „video-rekap“, kdy si můžete danou figuru natočit na své zařízení (kamery, mobilní telefony, apod.) a doma si ji kdykoli připomenout a zopakovat. Při „video-rekapu“ vám pomalu a na počítání ukážeme to, co jsme vás na lekci učili a v případě zájmu ukážeme a vysvětlíme i další detaily.

U nás se budete cítit dobře
Do Tančírny přijďte oblečeni neformálně a v tom, v čem se cítíte příjemně. Můžete si vzít s sebou oblíbené občerstvení či si koupit něco na zub ve vedlejším K-Clubu. Průběh Tančírny si můžete dle chuti zpříjemnit třeba lahví dobrého vína a neformální přátelská atmosféra vás určitě dobře naladí. A pokud vám to nestačí, vždy na konci léta pořádáme Salsa párty na Borovince u Domanína, kde si společně za svitu slunce a ve společnosti skvělých lidí a míchaných nápojů společně zatančíme Salsu pod širým nebem. Díky tomu už máme v Tančírně vybudouvanou komunitu lidí, kteří se vždy velmi rádi na Tančírně potkávají.

Aktuální rozpis Tančírny

26. 9. 2024 – waltz

10. 10. 2024 – cha-cha

31. 10. 2024 – tango

14. 11. 2024 – jive

28. 11. 2024 – valčík

12. 12. 2024 – vánoční opakovací

 

Těšíme se na vás
Lektoři Honza a Martina Němcovi

 

Kulturní dům, Tyršova 1001, 592 31 Nové Město na Moravě

WEB Tančírna: https://kd.nmnm.cz/tancirna/

FB Tančírna: https://www.facebook.com/

Email: jnemec.mail@gmail.com

Tel.: 702 288 041

 

tancirna-2019-2020nkz-odkazy-plesy-2024-bilaszif-leadermedin_logo