100 Zvířat a Schodiště – koncert

Rubriky: Hudba, Kultura
začátek v 19:00 hod, konec v 23:00 hod
Kulturní dům - Velký sál, Nové Město na Moravě
 
100 Zvířat a Schodiště – koncert

Sto zvířat je česká klubová kapela hrající  ska. Sto zvířat přijíždí do Nového Města se svou originální a nezaměnitelnou zvířecí šou plnou tance. Byla založena roku 1990 v Praze na základech rock’n’rollového bandu.

A tu je náš příspěvek k tématu školství.

SCHODIŠTĚ (ex-Nahoru po schodišti dolů band) – 35 LET! x Doktor Krajíček 60

Schodiště vesele brázdí hudební „moře“ se svižným výročním programem, který kombinuje písně z nejslavnějšího období na přelomu století (alba Ukazovák nasliněnej a Svinska pržola) s vypalovačkami z desek Tanec (2007), Roztoky (2011), EP poloKruh (2016)… a přidává dobrých pět fungl novinek. Doktor Krajíček slaví 60, Schodiště 35 a na příští rok se rýsuje nová řadová deska.

Za 35 let existence odehrála kapela nazývaná dříve Nahoru po schodišti dolů band přes tisíc koncertů. Nejprve na chvostě nové vlny osmdesátých let jako předzvěst dnešního ska, po sametové pauze pak absorbujíc další a další vlivy, krok za krokem k pozici jedné z vyhledávaných tuzemských klubových kapel.

Sil a chuti je v kapele víc než kdy dřív, sedmihlavá smečka střílí od boku jednu pecku za druhou, mladé publikum v předních liniích hledišť si s pamětníky s chutí zatančí na novinky (Nebudu, Stařena) i na prověřené jistoty jako Beze vší poezie, Karty jsou rozdaný, Dokonalá kost, Ve čtyři ráno nebo Pytlíky ČSA. Schodiště nestačí slyšet, musí se i vidět.

Vstupné: v předprodeji 300 Kč na místě 350 Kč

Předprodej IC Nové Město na Moravě K CLUB Tyršova 1001

Lupeny můžete koupit třeba tady 

 

 

Pořadatel

Novoměstská kulturní zařízení
Dan Šimek
608617234

Zveřejnil/a 3. říjen 2018
v 16:40 hod. Daniel Šimek