Aktuální změny u venkovních akcí

Rubriky: Kulturní dům
Veronika Teplá  Sdílet článek na nebo

Na základě vládních doporučení a zhoršující se covidové situaci jsme vymysleli pro hromadné akce Rozsvícení adventu a Mikulášské čertohrátky plán B. Rozsvícení adventu: Určitě jako …

Aktuální změny u venkovních akcí

Na základě vládních doporučení a zhoršující se covidové situaci jsme vymysleli pro hromadné akce Rozsvícení adventu a Mikulášské čertohrátky plán B.

Rozsvícení adventu:
Určitě jako my nechcete přijít o sváteční začátek adventu. Ale protože nejsou doporučené hromadné akce, užijeme si to každý v rodinném kruhu. Stačí jen v sobotu vyjít před dům nebo pootevřít okna. Z městského rozhlasu se k vám donese sváteční slovo evangelického faráře Ondřeje Rumla a římskokatolického kněze Miro Kulifaje. Od 27. 11. bude vánočně nazdobení i strom na Vratislavově náměstí. A nejen on. Těšte se! Nebude chybět i zvonička a Ježíškova pošta na Informačním centru.

Mikulášské čertohrátky:
I tuto akci jsme nuceni poupravit, ale nebojte, nepřijdete o ni. Tentokrát vy nepřijdete za námi, ale my za vámi. Těšte se na putování Mikulášského průvodu po Novém Městě. Trasa se zastávkami bude zveřejněná co nejdříve.