Vlasta Redl s kapelou a trio Merta – Hrubý – Fencl

Daniel Šimek  Sdílet článek na nebo

Ojedinělý koncert legendárních muzikantů a jejich doprovodných těles, Vlasty Redla s kapelou a tria Vladimír Merta-Jan Hrubý-Ondřej Fencl, se uskuteční 31.8.2021 v Novém Městě na …

Vlasta Redl s kapelou a trio Merta – Hrubý – Fencl

Ojedinělý koncert legendárních muzikantů a jejich doprovodných těles, Vlasty Redla s kapelou a tria Vladimír Merta-Jan Hrubý-Ondřej Fencl, se uskuteční 31.8.2021 v Novém Městě na Moravě na nádvoří Horácké galerie od 19:00 hod.

Vstupenky můžete pořídit buď v Informačním centru v Novém Městě na Moravě a nebo on-line přímo zde:

Nejprve vystoupí s hodinovým blokem písničkářská ikona Vladimír Merta s fenomenálním houslistou Janem Hrubým a o generaci mladším klavíristou Ondřejem Fenclem. Druhou, delší část večera pak obstará moravský bard Vlasta Redl se svou famózní doprovodnou kapelou nabitou předními česko-slovenskými instrumentalisty.
Jak Redl, tak Merta s Hrubým představují na české scéně ojedinělé solitéry, nezaměnitelné stavební kameny zdejšího muzicírování, od nichž zhusta berou generace následovníků. Pódium spolu za celá desetiletí nesdíleli – k tomu dojde letos pouze na dvou koncertech, z nichž jeden se uskuteční právě v Novém Městě na Moravě. Bezpochyby půjde o mimořádný a neopakovatelný hudební zážitek. Husličky a Chtít chytit vítr v jednom večeru? Hudební svátek.

Soubory ke stažení