Kulturní dům

Večer s cimbálem a vínem

Rubriky: Kulturní dům
/ David Balvín

9. 9. 2022, 19:00. Kulturní dům – velký sál. Cimbálovka Jožka Černý s cimbálovkou Jožka Černý se narodil 14. března 1942 v Čejči. Dlouhá léta …

Večer s cimbálem a vínem

9. 9. 2022, 19:00. Kulturní dům – velký sál.

Cimbálovka
Jožka Černý s cimbálovkou

Jožka Černý se narodil 14. března 1942 v Čejči. Dlouhá léta pracoval jako řemeslník, mechanik šicích strojů, umělecký kovář a automechanik. Už jako čtyřletý zpíval prezidentu E. Benešovi. První oficiální singl vydal jako osmnáctiletý. Jen s Brněnským rozhlasovým orchestrem lidových nástrojů natočil celkem 1200 písní.

Je zpěvákem, který zpívá melodie předávané z generace na generaci. Prodal přes milion hudebních nosičů. Některé písně se v jeho podání staly legendou – Za tú horú, za vysokú, Když sem šel z Hradišťa …. Kromě toho, že s cimbálovou muzikou nazpíval stovky písní, má v repertoáru i obrovské šlágry dechové hudby. Písně, jako Nedaleko od Trenčína, Okolo Seče, Břeclavská kasárňa a mnoho jiných, zpíval již se slavnou dechovkou Moravanka.

Vinařství
Šťastný sklep Valtice

Jsme malé vinařství sídlící ve Valticích. Náš rodinný podnik si zakládá na osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Vinařství bylo založeno v roce 1991, kdy se Petr Šťastný rozhodl, že se jeho záliba ve výrobě vína stane jeho obživou.

Cena vstupenky v předprodeji: 200,-
Cena vstupenky v předprodeji s Novoměstskou kartou: 160,-
Cena vstupenky na místě: 250,-
Cena vstupenky na místě s Novoměstskou kartou: 200,-
Vstupenky můžete koupit v předprodeji na Informačním centru nebo online přes sms ticket.

Plakát zde.

tancirna-2019-2020nkz-odkazy-plesy-2022-bilaszif-leader