Vázičkafest – nečekaný ročník hudebního festivalu

Daniel Šimek  Sdílet článek na nebo

Dlouho se nevědělo, ale teď už se ví. Vázafest bude! ….  no Váza….   spíš taková Vázička. Nečekaný ročník hudebního festivalu Vázičkafest v areálu koupaliště v Novém Městě …

Vázičkafest – nečekaný ročník hudebního festivalu

Dlouho se nevědělo, ale teď už se ví. Vázafest bude! ….  no Váza….   spíš taková Vázička.

Nečekaný ročník hudebního festivalu Vázičkafest v areálu koupaliště v Novém Městě na Moravě.

Pátek 31. červenec asi od 17:00

Hrát a zpívat by měly kapely.

Manželé Soukupovi  reggae-schlager, z města Žďár nad Sázavou. Krásná lidová hudba v podání originelních Jamajčanů. Doporučejme k tanci i poslechu.

Hoochachoos  velmi experimentální hula hop kapela inspirovaná Michalem Davidem, medvídkem Pů, a různě zbarvenými bytostmi teletubbies. Doporučujeme k poslechu, nebo mírnému pohupování s kelímkem piva.  Pozor poslech této kapely navozuje stavy hluboké meditace.

Kosmonopol – Kosmonopol [Kɒɱɒɴɒɸɒʟ] (monopol na vesmír)  česká, čtyřčlenná modern rocková kapela založená  Jakubem Jé, za spolupráce s vesmírnými lidmi. Doporučujeme k poslechu i tanci s pohledem upřeným na hvězdy.

Movebreakers  hrají třaskavý mix disca, funky i italského folkloru s žánry electro-swing, house, trap a nebo drum’n’bass a každý koncert je jedinečnou party. Tohle fakt doporučejme, k tanci poslechu a vlastně úplně ke všemu.

Upozornění pro případné návštěvníky:

Na této akci se pije alkohol, mluví sprostě, je možné narazit na potácející se podivné postavy, hladina hluku je vysoká a může vám způsobit mírné rozladění až středně těžkou depresi.

A proto vám tuto akci nedoporučujeme !!!

Vstup volný 🙂