Kulturní dům

Říjen – měsíc trhů

Rubriky: Kulturní dům
/ David Balvín

Nemáte zatím plány na říjnové soboty? Přijďte nakupovat! V říjnu jsme si pro vás v kulturním domě připravili tři rozdílné trhy. Rezervujte si proto termíny …

Říjen – měsíc trhů

Nemáte zatím plány na říjnové soboty? Přijďte nakupovat!

V říjnu jsme si pro vás v kulturním domě připravili tři rozdílné trhy. Rezervujte si proto termíny ve svém kalendáři a přijďte k nám s celou rodinou a přáteli.

První říjnová sobota 7. 10. 2017 bude od 9:00 do 14:00 patřit Burze minerálů, šperků a zkamenělin. Přijďte se pokochat nádhernými kousky z velkých sbírek více jak 25 vystavovatelů. Samozřejmě nebude chybět možnost si i nějaké kousky zakoupit, proto svoji peněženku nenechejte v žádném případě doma.

Další sobotu 14. 10. 2017 od 9:00 do 17:00 proběhne jubilejní desátý Novoměstský FLER trh. Nebude chybět nic, na co jste zvyklí – 60 prodejců, výtvarné dílny, kavárna, FLER menu v restauraci K club, chlapidárium a mnoho dalšího.

A nakonec třetí sobotu 21. 10. 2017 proběhne další Bleší trh. Od 8:00 do 12:00 budete mít možnost výhodně nakoupit dobré věci, které už někdo jiný nepotřebuje. A nebo naopak můžete prodat co nepotřebujete vy. V tomto druhém případě se stačí pouze přihlásit a můžete směle na oblíbeném bleším trhu prodávat! Samozřejmě můžete prodávat i nakupovat, vyměňovat a podobně – prodejci jsou vždy laskaví a vstřícní.

Těšíme se na všechny!

Váš kulturák :)

tancirna-2019-2020nkz-odkazy-plesy-2024-bilaszif-leadermedin_logo