Radůza – koncert zrušen !

Rubriky: Kulturní dům
Daniel Šimek  Sdílet článek na nebo

Moji milí! Nádoby, v nichž spočívají naše duše jsou jen křehké skořápky a praskliny, jež v posledních měsících utrpěla ta moje mne nutí, abych se …

Radůza – koncert  zrušen !

Moji milí!

Nádoby, v nichž spočívají naše duše jsou jen křehké skořápky a praskliny, jež v posledních měsících utrpěla ta moje mne nutí, abych se alespoň na krátký čas stáhla do své ulity a dala jí čas, aby znovu zesílila. Proto Vám s velkou lítostí musím oznámit, že až do konce této sezóny nemohu vystupovat. Omlouvám se Vám za zklamání, které jsem možná některým z Vás způsobila. Věřte, že i pro mne je velmi těžké se obejít bez Vás a Vaší milé podpory, ale pevně doufám, že se budu moci brzy vrátit a všechny síly, jež budu mít k dispozici, opět věnovat Vám. Přeji Vám pevné ulity, dlouhý dech a srdce plná štěstí. Vaše Radůza.

Akce je zrušena bez náhradního termínu. Zakoupené lístky je možné vracet v Informačním centru na Vratislavově náměstí nebo přímo ve středu 1. 2. od 18:00 do 19:30 přímo v Kulturním domě. Peníze budou vráceny v plné výši. Děkujeme za pochopení a omlouváme se vzniklé komplikace.