Pokáč – známe náhradní termín!

Rubriky: Kulturní dům
David Balvín  Sdílet článek na nebo

Úterý 29. září 2020, 19:00   Aktuální situace dolehla na všechny po celém světě. Naší milovanou českou kulturu nevyjímaje. Bohužel, musíme rušit veškerý náš program …

Pokáč – známe náhradní termín!

Úterý 29. září 2020, 19:00

 

Aktuální situace dolehla na všechny po celém světě. Naší milovanou českou kulturu nevyjímaje. Bohužel, musíme rušit veškerý náš program od malých koncertů za oponou, přes kina a divadla až po velké koncerty. Jedním z našich velkých koncertů je i koncert Pokáče, na který bylo už dva měsíce před řádným termín vyprodáno.

Věřili jsem, že omezení nepotrvá nějak dlouho, proto jsme koncert prvně přesunuli z původního termínu 17. 3. 2020 na náhradní termín 28. 4. 2020. Vzhledem k vývoji situace se koncert nemůže uskutečnit ani tento druhý termín. Z toho důvodu jsme koncert přesunuli až na září, konkrétně na úterý 29. 9. 2020. Věříme, že už je to poslední přesunutí a že za 5 měsíců koncert opravdu proběhne. My, stejně jako Vy, se už moc těšíme!

Kromě termínu se na koncertě ale nic nemění. Opendoors je v 18:00. V 19:00 začne Pokáčův předskokan – písničkář Pavel Čadek a hned po něm přijde na řadu Pokáč.

Řadu z Vás zajímají také vstupenky. Vstupenky zůstávají nadále v platnosti na náhradní termín. Pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, můžete vstupenky klasicky stornovat, tam kde jste je pořídili. Tedy, kdo je pořídil online přes SMS Ticket, musí vstupenky stornovat taktéž přes SMS Ticket, kdo je pořídil v našem informačním centru, musí vstupenky stornovat opět v informačním centru. Informační centrum je z nařízení vlády do odvolání uzavřené. Vstupenky tam bude možno vrátit hned jak znovu otevřeme.

Taktéž se nám množí dotazy, zda jdou lístky ještě někde sehnat. Na koncert máme totálně vyprodáno a nejsme schopni kapacitu už ani trošičku navýšit. Doporučujeme sledovat akci v síti SMS Ticket, kde se v případě, že někdo svoji vstupenku stornuje, může nějaká vstupenka uvolnit. Další možností je sledovat Facebookovou událost koncertu, kde sem tam někdo nějaké vstupenky nabízí.

 

Pokáč

Písničkář Pokáč patří mezi zjevení české hudební scény. Debutové album Vlasy (2017) mu vyneslo ocenění Zlatá Deska či nominaci na Objev roku v anketách Český Slavík a Ceny Anděl. Ani v kombinaci s miliony zhlédnutí na youtube mu to však porost hlavy nevrátilo. 

Jeho druhé album ‚Úplně Levej‘, vydané na jaře roku 2019, to je ovšem zcela jiná písnička. Pokáč vždy úplně levej byl, je a bude a nestydí se za to. Ba dokonce o tom komponuje balady!

Pavel Čadek

Pavel Čadek je český písničkář kombinující vlastní texty s hrou na violoncello.[1] Sám sebe označuje za samozvaného zakladatele nového hudebního žánru „cellofolk“, což je něco mezi Jaromírem Nohavicou (folk) a Apocalypticou (cellorock).