Kulturní dům

Novoměstský Fler trh již podeváté!

Rubriky: Kulturní dům
/ Daniel Šimek

S novým rokem přišel také čas na přípravy jarního Novoměstského Fler trhu. Ten se uskuteční v sobotu 18. 3. 2017 od 9:00 do 17:00 v kulturním domě v Novém …

Novoměstský Fler trh již podeváté!

S novým rokem přišel také čas na přípravy jarního Novoměstského Fler trhu. Ten se uskuteční v sobotu 18. 3. 2017 od 9:00 do 17:00 v kulturním domě v Novém Městě na Moravě. Návštěvníci se opět mohou těšit na nabídku více jak šedesáti prodejců. Spektrum nabízených rukodělných výrobků bude opět rozmanité a velmi originální.
Pokud byste měli zájem se přihlásit na jarní Novoměstský Fler trh, je nutné splnit následující podmínku. Podstatné je mít aktivní profil na portále Fler. To znamená, že vaše zboží musí být aktivně nabízeno k prodeji. Nestačí mít pouze fotografie výrobků ve fotogalerii. Mít aktivní profil je pro nás velmi podstatné, protože právě na základě vaší prezentace vás, prodejce, vybíráme pro účast na našem trhu.
Pokud tuto podmínku splníte, druhým krokem je odeslání přihlášky. Ty budeme přijímat od 16. ledna do 1. února. Pokud nejste členy Novoměstského Fler klubu s názvem Novoměstsko Fler klub, budeme rádi, když se k nám připojíte. Stačí nás pod tímto názvem najít na Fleru a odeslat požadavek k registraci a my vás s radostí přidáme k ostatním členům. Právě zde totiž naleznete aktuální informace k organizaci trhu, což má pro vás jistou výhodu. Pokud se nechcete registrovat do klubu, ale máte aktivní profil na Fleru a chcete se přihlásit na trh, stačí napsat zprávu přímo uživateli s názvem Makorálka.
Pro upřesnění bych ráda poznamenala, že aktivní profil a odeslaná přihláška automaticky neznamená, že se stanete prodávajícími na Novoměstském Fler trhu. Máme obrovskou radost z velkého zájmu prodejců účastnit se našeho trhu, ale počet přihlášených výrazně překračuje naše možnosti a prodejní limity. Proto ze všech přihlášených vybírá organizační tým prodejce, kteří se účastní trhu. To, co je pro nás při výběru podstatné, je originalita zboží, materiál a v neposlední řadě jeho zpracování. Je nám velmi líto, že některé z vás musíme odmítnout, přestože si vašeho nadšení a tvorby vážíme.
Pokud však přemýšlíte nad odesláním přihlášky, tak určitě neváhejte, protože jste to možná vy, kdo přispěje k příjemné a přátelské atmosféře našeho trhu.

tancirna-2019-2020nkz-odkazy-plesy-2024-bilaszif-leadermedin_logo