Kulturní dům

Mr. LoVo – živě z kulturáku – právě teď

/ Daniel Šimek

Další on-line stream z Kulturáku je tady. Odkaz na Youtube zde: https://youtu.be/d4zwMAB4tIA Facebook zde: https://fb.watch/541aicTck7/ Kapela, která původně hrála jenom převzaté písně jazzových velikánů se …

Mr. LoVo – živě z kulturáku – právě teď

Další on-line stream z Kulturáku je tady.

Odkaz na Youtube zde: https://youtu.be/d4zwMAB4tIA

Facebook zde: https://fb.watch/541aicTck7/

Kapela, která původně hrála jenom převzaté písně jazzových velikánů se nyní zanořuje čím dál více do vlastní tvorby, které začíná být kolonka jazz trochu malá. Proto se těšte na fusion nejen moderního jazzu, ale také funku lehce ovoněného náladou 80. let a další nálady, které ani sama kapela kolikrát neví kam přesně zařadit. Nechte se tedy překvapit, kam se všude podíváme s Mr. LoVo.
Klavír, syntetizátor – Martin Poledna Kytara – Láďa Výmola Basová kytara – Petr Petřek Saxofon, klarinet, syntetyzátor – Petr Venkrbec Bicí – Libor Orel jr.

Nejen že si užijete parádní muziku ale navíc si můžete pozvat K bar přímo domů. Pro rozvoz nás můžete kontaktovat přes Facebook (objednávku napište do zprávy) nebo na telefonním čísle 775 144 277. Rozvážet budeme po Novém Městě na Moravě v den koncertu od 18:00 do 21:00 hodin. Objednat si můžete třeba drink, nebo pivo nebo….

Vstupné je dobrovolné. Zakoupit vstupenku a přispět na koncert je možné v síti SMS Ticket. Můžete si vybrat z několika cen vstupenek. Vstupenek si můžete zakoupit libovolné množství v libovolných cenových relacích. Je to jen na Vás

tancirna-2019-2020nkz-odkazy-plesy-2022-bilaszif-leader