Koncert Pokáč – aktuální informace

Rubriky: Kulturní dům
David Balvín  Sdílet článek na nebo

Z DŮVODU VLÁDNÍCH OPATŘENÍ A OMEZENÍ KAPACITY NA VENKOVNÍCH AKCÍ NA 50 OSOB NA STÁNÍ NEJSME SCHOPNI ZAJISTIT DOSTATEK MÍST K SEZENÍ NA NÁDVOŘÍ HORÁCKÉ …

Koncert Pokáč – aktuální informace

Z DŮVODU VLÁDNÍCH OPATŘENÍ A OMEZENÍ KAPACITY NA VENKOVNÍCH AKCÍ NA 50 OSOB NA STÁNÍ NEJSME SCHOPNI ZAJISTIT DOSTATEK MÍST K SEZENÍ NA NÁDVOŘÍ HORÁCKÉ GALERIE, PROTO JSME NUCENI PŘESUNOUT KONCERT OPĚT DO KULTURNÍHO DOMU (Tyršova 1001, Nové Město na Moravě). KONCERT PROBĚHNE DVAKRÁT. NOVÝ ČAS VÁM PŘIŠEL NAPSANÝ V SMS V PÁTEK 25. 9. 2020. Pokud vám během pátku 25. 9. žádná SMS nedorazila, dorazte do kulturáku na 20 hodinu.

Pár informací k vrácení vstupenek

– Pokud chcete vrátit vstupenky zakoupené online v síti SMS Ticket, kontaktuje přímo SMS Ticket na emailové adrese info@smsticket.cz do pondělní půlnoci (tedy do pondělí 28. 9. 2020, 23:59). Pozdější storna už nebudou akceptována.

– V případě zakoupené vstupenky na naší pokladně v Informačním centru v NMnM, je možné vstupenky vrátit opět pouze v Informačním centru do konce předprodeje (tedy do úterý 29. 9. 2020, 14:00).

– Na místě před koncertem budeme vracet peníze za vstupenky pouze v případě, že bude naplněna kapacita 500 osob a nebude možnost vás již do prostor KD pustit.

Děkujeme za pochopení