David Pomahač – koncert

Daniel Šimek  Sdílet článek na nebo

22. únor od 19.00 hod. PODPALUBÍ – ZUŠ Jana Štursy, Palackého 16. boční vchod, Nové Město na Moravě. Křehký písničkář s duší rockera a něžný …

David Pomahač – koncert

22. únor od 19.00 hod. PODPALUBÍ – ZUŠ Jana Štursy, Palackého 16. boční vchod, Nové Město na Moravě.

Křehký písničkář s duší rockera a něžný rocker v pozici písničkáře. Romantik, poetik a melancholik v jednom balení s písněmi o hledání toho, co vlastně hledáme úplně všichni. Všechno je to jenom jedna stejná písnička”

David Pomahač míří na sólovou dráhu, kterou uvede na podzim novým albem. Založil projekt Bez peří, devět let strávil v Houpacích koních, tři roky prožíval večírek doprovodné kapely Xaviera Baumaxy. Rok 2010 dal vzniknout urban folkovému duu Kieslowski. Intimní výpovědi stojící na zvuku kytary, piana, dvou hlasech a Davidových textech si získaly početnou fanouškovskou základnu a naplněné koncerty doma i v zahraničí. Kieslowski vydali tři alba, několik EP, byli nominováni na hudební cenu Apollo.

“Éra Kieslowski je u konce, písničky ale zazní během mých koncertů. Mám je rád a jsou součástí mýho příběhu. Nový album bude intenzivní, hravý, zábavný, hlasitý, čekám od sebe, že s ním odehraju s ním ty nejlepší koncerty. Snažím se neustále dělat věci líp, snad i jinak a hlavně intenzivněji, než doposud,” dodává David.

Kromě připravované sólovky, kterou pokřtí v prosinci v pražském Café V lese, pokračuje také ve spolupráci s Martinem “Bonusem” Tvrdým na projektu Tvrdý/Pomahač.

Vstupné v předprodeji 150 Kč

Předprodej IC NovéMěsto na Moravě

ON-LINE zde: