SNOW FILM FEST

začátek v 17:00 hod, konec v 22.00 hod
Kulturní dům - Velký sál, Nové Město na Moravě
 
SNOW FILM FEST

Celovečerní pásmo špičkových filmů o zimních sportech a dobrodružstvích během října až prosince zavítá do všech českých i slovenských regionů. Festival je svým rozsahem a návštěvností největší akcí svého druhu u nás. V programu je 6 pečlivě vybraných filmů – finalisté ze zahraničních festivalů a novinky z domácí produkce. Na své si přijdou milovníci extrémních zážitků, čerstvého prašanu, arktické divočiny i sportovní fanoušci.

Letos se můžete těšit na film Queen Maud Land a hvězdně obsazenou expedici v čele s Alexem Hannoldem za zdoláváním skalních stěn daleko za polárním kruhem, na bezútěšné podmínky ostrova Onekotan uprostřed Ochotského moře. Kromě toho také na snímek Ice&Palms, cyklistický přejezd Alp, okořeněný o sjezdy těch nejzvučnějších alpských vrcholů, na blázna v neoprenu mezi krami ve filmu Surfer Dan, na dokument Můj svět, neboli zpověď extrémního sportovce Jana Vency Franckeho, a nebo na sbírání Střípků ze života horolezce Mirka Šmída.

A navíc

Cestopisná beseda s Petrem Maděřičem Rok v Kanadě. Přijďte se pokochat a poslechnout si povídaní, které vás provede Skalistými horami a částí východního pobřeží Kanady.

Vstupné 100 Kč

Soubory ke stažení

Pořadatel

Novoměstská kulturní zařízení
Dan Šimek
608617234

Zveřejnil/a 4. říjen 2019
v 15:01 hod. Daniel Šimek