Kulturní dům

Michalovi mazlíčci – ZRUŠENO

začátek v 16:00 hod, konec v 16:00 hod
Kulturní dům - velký sál, Nové Město na Moravě
 
Michalovi mazlíčci – ZRUŠENO

AKTUALIZACE 7. 1. 2021 – z důvod COVID je akce zrušena. Peníze za zakoupené vstupenky v síti SMS Ticket vám budou vráceny na účet. Vstupenky zakoupené na naší pokladně v Informačním centru NMnM můžete vracet do 7. 4. 2021.

„Michale, když máš na opasku ještě dvě volné dírky za přezkou, tak si nehraj na to, že už jsi dospělý!“

Michal si občas myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi. Jeho „plyšáci“, největší mazlíčci, ho ale v představení přesvědčí o tom, že z malého kluka ještě nevyrostl a hrát si s nimi může klidně dál.

Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Děti prostřednictvím tohoto představení cestují v prostoru i čase. Během představení se s Michalem přenesou na klidné a prosluněné místo v pralese v Africe, kde potkají představitele těch nejvyšších, nejodvážnějších i nejroztomilejších exotických zvířecích přátel. Pak už ale rychle zase zpátky v čase do Michalova dětství a jeho dětského pokojíčku, kde na něj čekají další jeho oblíbení plyšáci … a hlavně spousta vzpomínek do kterých se vrátí spolu s dětmi v sále… Nemůže chybět zábava, soutěže ani překvapení …? Víte, koho má Michal opravdu moc rád, je jeho Miláček a vy ho dobře znáte? Napovíme Vám, že má žlutou barvu, těšíte se…?

V představení uvidí děti skutečné hračky, své oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče.
Přijďte si hrát! Přijďte se bavit a smát!


Cena v předprodeji 200 Kč (160 Kč s Novoměstskou kartou)
Cena na místě 250 Kč (200 Kč s Novoměstskou kartou)

Pořadatel

Novoměstská kulturní zařízení
David Balvín
Zveřejnil/a 1. červen 2020 v 06:22 hod. David Balvín
 
 
tancirna-2019-2020nkz-odkazy-plesy-2024-bilaszif-leadermedin_logo