Kulturní dům

Martin Evžen Kyšperský – živě z kulturáku

začátek v 19:00 hod, konec v 21:00 hod
ONLINE u vás doma, Nové Město na Moravě
 
Rubriky: Hudba, Kultura
Martin Evžen Kyšperský – živě z kulturáku

Další on-line stream z Kulturáku je tady. 

Odkaz na Youtube zde: https://youtu.be/vTxUTQrtrKs

Facebook zde: https://fb.watch/52IK35lN2V/

V pátek zahraju online koncert z kulturáku v Novém Městě na Moravě.
Pozval jsem si dva kamarády: Alenku Pohlovou a Jakuba Kočičku. Takže to bude v sestavě kytara, klávesy a perkuse.
Zahrajeme něco od Květů, něco moje sólo, něco Alenčino, něco z chystaného projektu 29. únor.
Prostě se těším, že vezmu kytaru a pojedu hrát, je to asi jedna z nejlepších věcí v mým životě.
Takže můžete být u toho s námi, dát si doma víno nebo čaj, napsat nám otázku… cokoli. ♥️

Martin E. Kyšperský zpěvák, kytarista a autor skladeb kapely Květy. Získal mnoho ocenění, například Vinyla nebo Anděl (čtyřikrát za kapelu, jednou sólo). Věnuje se i aranžování a natáčení hudby pro jiné umělce, složil hudbu pro Divadla Reduta, Na provázku, Marta, Městské divadlo Zlín, pro řadu rozhlasových her a také pro dva celovečerní filmy a písně pro seriál Svět pod hlavou, oceněný Českým lvem. Založil kapelu Mucha a nahrál s ní dvě alba. Řadu jeho textů zhudebnila Lenka Dusilová. Hrál s písničkářem Jakubem Cermaque, experimentátorem Tomášem Vtípilem, bluesmanem Janem Ficem a dalšími.

Jako příležitostný herec natočil okolo desítky seriálů a filmů, jako například Případ pro exorcistu, Světlu vstříc, Trpaslík, Rédl, Přes prsty, Dáma a král, Nonstop lahůdky a další. S kapelou si zahrál i ve Francii, Srbsku, Holandsku, na Ukrajině a v Rakousku. Především však vystupuje v České republice, a to právě i kvůli akcentu na texty, které jsou dlouhá léta oceňovány kritikou pro svůj originální jazyk. Je jedním z poeticko-surrealistických mluvčích své generace. Sólové koncerty znamenají možnost bližšího kontaktu s publikem a jiný pohled na ty nejdůležitější písně z celé jeho autorské dráhy.

Nejen že si užijete parádní muziku ale navíc si můžete pozvat K bar přímo domů. Pro rozvoz nás můžete kontaktovat přes Facebook (objednávku napište do zprávy) nebo na telefonním čísle 775 144 277. Rozvážet budeme po Novém Městě na Moravě v den koncertu od 18:00 do 21:00 hodin. Objednat si můžete třeba drink, nebo pivo nebo….

Vstupné je dobrovolné. Zakoupit vstupenku a přispět na koncert je možné v síti SMS Ticket. Můžete si vybrat z několika cen vstupenek. Vstupenek si můžete zakoupit libovolné množství v libovolných cenových relacích. Je to jen na Vás 😉

Pořadatel

Novoměstská kulturní zařízení Nové Město na Moravě
Daniel Šimek
Zveřejnil/a 19. březen 2021 v 11:49 hod. David Balvín
 
 
tancirna-2019-2020nkz-odkazy-plesy-2024-bilaszif-leadermedin_logo