Kulturní dům

ZRUŠENO – Jan Kavka Trio – jazz jak bič

začátek v 19.00 hod, konec v 22.00 hod
PODPALUBÍ - ZUŠ Jana Štursy, Palackého 16. boční vchod, Nové Město na Moravě
 
Rubriky: Hudba, Kultura
ZRUŠENO – Jan Kavka Trio – jazz jak bič

AKTUALIZOVÁNO 26.3.2020

ZRUŠENO 
V důsledku zákazu Bezpečnostní rady státu pořádat sportovní, kulturní, náboženské i umělecké akce, jsme nuceni udělat změny v kulturním programu v NMnM.
Konkrétně u koncertu Jana Kavky Trio – jazz jak bič, je to tak, že ho musíme ZRUŠIT.

Zakoupené vstupenky je možno stornovat a budou vám vráceny peníze v plné výši. Zakoupené vstupenky v Informačním centru bude možné vracet jeden měsíc po znovuotevření Informačního centra.

KD

 

Jan Kavka  ostravský jazzový pianista a skladatel, absolvent magisterského studijního programu na prestižní akademii im. Karola Szymanowskiego v polských Katovicích. Byl členem mladé české úspěšné kapely Ostrich quartet, se kterou se úspěšně zúčastnil několika soutěží (Jazzfruit 2014 – Praha, Powiew młodego jazzu 2014 – Jelenia góra, Powiew Młodego jazzu 2015 – Jelenia góra, European jazz competiotion 2015 – Rotterdam)

Na klavír začal hrát asi v 5 letech, ale skutečný zájem o hudbu projevil až v 16 letech, kdy společně se svými spolužáky na gymnáziu prováděl první hudební pokusy. Po maturitě v roce 2009 nastoupil na ostravskou konzervatoř jako student skladby a studoval zde 3 roky až do roku 2012. Během studia na konzervatoři založil svůj první autorský jazzový soubor Jazz Class Quartet. Po roční studijní pauze, která nastala po odchodu z konzervatoře, složil přijímací zkoušky na Hudební akademii im. Karola Szymanowskiego v Katovicích. Zde roku 2016 dokončil bakalářský a roku 2018 magisterský studjiní program v oboru jazzový klavír ve třídě výborného pianisty a pedagoga prof. Wojciecha Niedzieli.

Kromě spolupráce s různými hudebnímy tělesy (projekty) rovněž působí jako korepetitor tance na Janáčkově konzervatoři v Ostravě (od roku 2013) a také jako učitel jazzového klavíru na Lidové konzervatoři v Ostravě (od roku 2012)

Pořadatel

Novoměstská kulturní zařízení
Daniel Šimek
Zveřejnil/a 16. leden 2020 v 15:20 hod. Daniel Šimek
 
 
tancirna-2019-2020nkz-odkazy-plesy-2024-bilaszif-leadermedin_logo