Hundred Seventy Split + Livin Free

Rubriky: Hudba, Kultura
začátek v 20:00 hod, konec v 23:00 hod
Kulturní dům - Velký sál, Nové Město na Moravě
 
Hundred Seventy Split + Livin Free

Dej si Woodstock 

Britští Hundred Seventy Split v Novém Městě na Moravě 31. října připomene kultovní festival Woodstock. V letošním roce uplynulo přesně 50 let od konání tohoto kultovního festivalu. |Hundred Seventy Split připomenou Woodstock kompletním festivalovým setem kapely Ten Years After z roku 1969.
V současné sestavě Hundred Seventy Split jsou: baskytarista Leo Lyons, jeden ze zakládajících členů kapely Ten Years After, s níž vystupoval od jejího vzniku v roce 1966 do roku 2014. Zpěvák a kytarista Joe Gooch, byl členem Ten Years After v mezi lety 2003 a 2014. Skupinu na trio doplňuje bubeník Damon Sawyer.

Livin Free je autorským projektem zpěváka a varhaníka
Jana Holečka (Energit, Luboš Andršt , Afterglow, Blues Amplified ..) Kapelu dále tvoří legenda československé baskytary Vladimír Guma Kulhánek a dále pak Tomáš Frolík (kytara) a Michael Nosek (bicí), jakožto jedni z nejtalentovanějších mladých hudebníků na naší rockové a bluesrockové scéně.

Za zmínku stojí, že se na jednom pódiu setkají dvě legendy hry na basskytaru, kteří oba v letoším roce oslaví 75. narozeniny! Leo Lyons a Vladimír Guma Kulhánek!

Vstupné: 240 – 300 Kč na místě 320 Kč

Předprodej Informační Centrum Nové Město na Moravě

On-line ZDE:

Soubory ke stažení

Pořadatel

Novoměstská kulturní zařízení
Daniel Šimek
608617234

Zveřejnil/a 9. září 2019
v 09:59 hod. Daniel Šimek