Kulturní dům

Expediční kamera 2018

začátek v 17:00 hod, konec v 22:00 hod
Kulturní dům - velký sál, Nové Město na Moravě
 
Expediční kamera 2018

Nezkrotná řeka, moudrost indiánů i podzim horolezeckého života na plátně Vašeho kina!  Mezinárodní filmový festival Expediční kamera je největší cestovatelská a outdoorová akce v ČR. Tento unikátní projekt přináši do kin nejlepší filmy sezóny z celého světa i novinky z domácí produkce. Na letošním programu je 6 pečlivě vybraných filmů, které uspěly na zahraničních festivalech i domácí novinky. Který film bude Váš letošní favorit?

Film Oddaný Vás na okamžik přenese pod hladinu chladného norského moře, do společnosti zpívajícíh kosatek. Co znamená slovo DugOut se vydali zjistit dva mladíci do amazonské džungle. Odpověď na otázku našli a odvezli si pěknou řádku mozolů, ale i nenahraditelných zážitků. Snímek Oči Boha sleduje kajakářskou expedici do Kyrgyzstánu. Vrhněte se spolu s nimi do peřejí, abyste na konci cesty podívali do posvátných očí. Tuzemské filmy zastoupí Back to Heights o slackline expedici do Maroka. Jak zvládne přední česká slacklinerka po úrazu návrat do výšek? Poetický lezecký příběh Teória šťastia je setkáním dvou generací, ocházející legenda Vás dojme, vycházející sportovní hvězda inspiruje. Další dávku adrenalinu zajistí film Nefritové vody, který je nejen sportovní reportáží z extrémního novozélandského závodu v podání dvou odvážných žen.

Na webových stránkách www.expedicnikamera.cz najdete další informace o festivalu, detaily k filmům a programu a důležité kontakty. Aktuality najdete také na facebooku https://www.facebook.com/Expedicni.kamera/.

Těšíme se na setkání v kině!

dana@naboso.org

www.expedicnikamera.cz

Pořadatel

NKZ a Naboso
Dan Šimek
Zveřejnil/a 16. březen 2018 v 16:01 hod. Daniel Šimek
 
 
tancirna-2019-2020nkz-odkazy-plesy-2024-bilaszif-leadermedin_logo