Divadlo – Vzhůru dolů – ZMĚNA TITULU a TERMÍNU

Rubriky: Divadlo, Kultura
začátek v 19:00 hod, konec v 21:00 hod
Kulturní dům - velký sál, Nové Město na Moravě
 
Divadlo – Vzhůru dolů – ZMĚNA TITULU a TERMÍNU

AKTUALIZOVÁNO 20. 4. 2021

Kvůli ukončení platnosti autorských práv nemůžeme v náhradních termínech již odehrát divadelní hru Vzhůru dolů, která se podle posledního termínu měla konat 24. května 2021. Místo toho vám nabídneme pokračování Manželského čtyřúhelníku, který se u nás v NMnM těšil velikému zájmu. Pokračování nese název Manželský čtyřúhelník na horách. Na divadelní prkna vám přijede zahrát Vladimír Kratina, Dana Homolová, Ivana Jirešová a Martin Sitta.
Zakoupené vstupenky na Vzhůru dolů zůstávají v platnosti na divadlo Manželský čtyřúhelník na horách. V případě zájmu je možno vstupenky stornovat.

Co se stane, když se slavná francouzská herečka českého původu rozhodne hledat téma a velkou roli pro svůj comeback na filmové plátno? Pomůže jí její sestra, žijící ve skromné chaloupce na kopci? Je větší mrcha hereččina asistentka nebo její producent (a milenec), kteří s ní na samotu v lesích přijíždějí? Zblázní se z bláznění naší divy všichni přítomní? Koho vystřelí vzhůru a koho srazí dolů?
Odpovědi a pořádnou dávku humoru najdou diváci v naší nejnovější inscenaci!

Divadlo z dílny Fanny agentury. Fanny agentura u nás nebude poprvé … divadla Manželský čtyřúhelník nebo třeba Tchýně na zabití sklidily vždy velký úspěch. Věříme, že se i Vzhůru dolů bude těšit velkému zájmu.

Vstupné od 200 Kč

Pořadatel

Novoměstská kulturní zařízení
David Balvín
606072828

https://kd.nmnm.cz/
Zveřejnil/a 12. duben 2021
v 10:13 hod. David Balvín