Kulturní dům

David Pomahač – koncert

začátek v 19.00 hod, konec v 22.00 hod
PODPALUBÍ - ZUŠ Jana Štursy, Palackého 16. boční vchod, Nové Město na Moravě
 
Rubriky: Hudba, Kultura
David Pomahač – koncert

Křehký písničkář s duší rockera a něžný rocker v pozici písničkáře. Romantik, poetik a melancholik v jednom balení s písněmi o hledání toho, co vlastně hledáme úplně všichni.

David Pomahač uvádí svou sólovou dráhu singlem Stíny z připravovaného, prozatím bezejmenného, alba. K natáčení přizval hosty – syna Jáchyma, jež Davida často doprovází i na pódiu, belgického skladatele a hudebníka Guye van Nuetena a Tomáše Havlena, který desku produkuje a míchá.

“Stíny jsou mý strachy, strach je můj stín. Bojím se nespavosti, živejch snů a reality, který nerozumim…a taky taková moje malá popová píseň, která vychází včetně tanečního remixu od Soundocana tedy Jana Čechtického z Ohm Square,” říká k singlu David Pomahač.

David Pomahač založil projekt Bez peří, devět let strávil v Houpacích koních, tři roky prožíval večírek doprovodné kapely Xaviera Baumaxy. Rok 2010 dal vzniknout urban folkovému duu Kieslowski. Intimní výpovědi stojící na zvuku kytary, piana, dvou hlasech a Davidových textech si získaly početnou fanouškovskou základnu a naplněné koncerty doma i v zahraničí. Kieslowski vydali tři alba, několik EP, byli nominováni na hudební cenu Apollo.

Kromě připravované sólovky, již pokřtí v 30. ledna 2020 v pražském Café V lese, pokračuje Pomahač ve spolupráci s Martinem “Bonusem” Tvrdým na projektu Tvrdý/Pomahač. Je také iniciátorem koncertní série Slow sessions. Deska vyjde na labelu Indies Scope.

www.facebook.com/davidpomahacmusic/

Vstupné v předprodeji 150 Kč

Předprodej IC NovéMěsto na Moravě

ON-LINE zde:

Pořadatel

Novoměstská kulturní zařízení
Daniel Šimek
Zveřejnil/a 16. leden 2020 v 15:09 hod. Daniel Šimek
 
 
tancirna-2019-2020nkz-odkazy-plesy-2024-bilaszif-leadermedin_logo