VÍTÁNÍ JARA – Krausberry, Schodiště, Hromosvod – unikátní trojkoncert

Rubriky: Hudba, Kultura
začátek v 19:00 hod
Kulturní dům - Velký sál, Nové Město na Moravě
 
VÍTÁNÍ JARA – Krausberry, Schodiště, Hromosvod – unikátní trojkoncert

AKTUALIZOVÁNO 24.3.2020

NERUŠÍME, ALE PŘESOUVÁME  – sobota 12. PROSINCE 2020, 19:00
V důsledku zákazu Bezpečnostní rady státu pořádat sportovní, kulturní, náboženské i umělecké akce, jsme nuceni udělat změny v kulturním programu v NMnM.
Konkrétně u koncertu Krausberry, Schodiště, Hromosvod je to tak, že se PŘESOUVÁ na sobotu 12. 12. 2020.

Zakoupené vstupenky zůstávají normálně v platnosti na přesunutý termín.

KD

Bude to večírek barevný a plný energie… jako to jaro.
Největší hvězdou budiž pětatřicetiletá pražská bluesrocková stálice kolem jedinečného křiklouna Martina Krause s hity jako Do nebe, Šiksa a Gádžo, Můstek nebo Vlakem na Kolín, vzešlá z legendární hanspaulské hospody Houtyš. Jestli by ještě někdo někdy měl předskakovat Rolling Stones, tak jsou to právě KRAUSBERRY.
Téměř stejně staří praotcové ska SCHODIŠTĚ, dříve Nahoru po schodišti dolů band, dnes nazývají svůj styl s nadsázkou schlager-bigbít a s léty mají blíž… třeba právě ke Krausberry. Martin Doktor Krajíček je další originální a neopakovatelný frontman, Schodiště nestačí slyšet, to se musí vidět. A navíc, nová deska Kupředu (vyšla 1.1.2020) zatím sklízí ovoce v podobě ovací. Povedla se, je nejsvižnější a nejsyrovější v dějinách kapely!
Dnes pětadvacetiletá folk-rockový HROMOSVOD založil Ondřej Fencl na základní škole a dodnes je jeho srdcem, tahounem, tvůrcem a frontmanem. Současná sestava je nabitá špičkovými muzikanty, kteří zahrají… písničky. Už ne moc folkové, už se hnulo kormidlem do jinších vod. Je to silné, svižné, někdy teskné, ale neufňukané. A hlavně zhusta nové, protože zjara vychází po pěti letech páté studiové album Na kraji nebe.
JEŠTĚ VÁHÁTE?

Vstupné: 320 Kč v předprodeji, 380 Kč na místě. Předprodej IC Nové Město na Moravě. On-line SMSticket.cz

Soubory ke stažení

Pořadatel

Novoměstská kulturní zařízení
Daniel Šimek
608617234

Zveřejnil/a 31. leden 2020
v 20:47 hod. Daniel Šimek